Spoštovani starši in učenci!

V spodnjih vrsticah prilagam navodila za ekskurzijo nemščine (3. – 5. razreda), ki bo v torek, 9. maja, 2023.

Pred šolo se dobimo ob 8.00. Starši pridete po otroke okoli 18.30.

PROSIM NE POZABITE NA: veljaven osebni dokument, primerna oblačila in obutev, ter kakšen dodaten sendvič in pijačo iz nahrbtnika, ker kosila do večera ne bo. V primeru predvidevane slabosti med vožnjo, poskrbite prosim tudi za majico za preobleči, vrečko ali ustrezno zdravilo. Učenci s seboj prinesejo znesek za plačilo vstopnin in sicer Riegersburg grad + dvigalo + ptice ujede = 12,90€ , Zotter čokoladnica: 13,84€. SKUPAJ: 26,74€ (prosim točno). V TAJNIŠTVU UREDITE TUDI ODJAVO KOSILA ZA TA DAN. Šolsko malico (sendvič, jabolko) bomo dobili v šoli in vzeli s seboj.

Naša časovnica je sledeča: 8.00 prihod pred šolo, 10.00 prihod pod grad in vožnja z dvigalom, 11.00 – 12.00 ogled predstave s pticami ujedami, 12.15 – 13.15 ogled gradu, 13.30 odhod do avtobusa, vožnja do čokoladnice Zotter in nekaj časa za malico, 15.00 – 17.00 ogled čokoladnice Zotter in Tiergartna. Okoli 17.00 odhod domov.

Prihod v Maribor je predviden okoli 18.30. (učenci, ki bodo imeli s seboj mobilne telefone pokličejo starše iz Šentilja). Učenci sami iz šole ne smejo domov.

V primeru, da je učenec na ekskurziji odsoten, se mu cena prevoza in organizacije ne povrne, saj se je le-ta oblikovala glede na število prijavljenih in ste jo poravnali s položnico v mesecu aprilu (13,98€). Hvala za razumevanje!

MFG