Dragi starši in učenci!

Pričeli smo z zbiranjem prijav za obiskovanje zgodnjega poučevanja nemščine v prihodnjem šolskem letu. Z izpolnjenim soglasjem (že vpisani učenci ga dobijo pri pouku nemščine) se strinjate s prijavo vašega otroka na zgodnje poučevanje nemščine za prihodnje šolsko leto. Obenem pa prilagam še vse potrebne informacije v zvezi s potrebščinami, ki jih starši kupite sami (učbenike za ZPN učenci prejmejo preko učbeniškega sklada!).

Razredi v 2023/24:

1. razred– Črtasti zvezek mali ali veliki, barvice, pisala.
  2. razred– Prima 1 (prenovljen delovni zvezek, črtasti zvezek – lahko lanski, barvice, pisala).
  3. razred– Prima 2 (prenovljen delovni zvezek, črtasti zvezek, barvice in pisala)
  4. razred– Prima 3 (črtasti zvezek, barvice in pisala)

Prijave za šolsko leto 2023/24 se naj prosim vrnejo čimprej, najkasneje do 26.4.23.

V sklopu zgodnjega poučevanja nemščine se bo izvedla tudi strokovna ekskurzija v nemško govorečo deželo (predbožični Graz ali pomladni Herberstein). S tem se učencem omogoči, da uporabljajo svoje jezikovne veščine in se spoznavajo z okoljem jezika, ki se ga učijo v šoli.

Prosim, če upoštevate, da je obisk zgodnjega poučevanja nemščine s potrjeno prijavnico obvezen in spremljate, da bo vaš otrok redno prinašal svoje potrebščine. Izostanki se pisno opravičijo! Izpis, izjemoma, le s pisnim soglasjem staršev.

Lep pozdrav!                               Učiteljica nemščine Rosanda Reibenschuh

———————————————————————————–

Prijavnica za zgodnje poučevanje nemščine 2023/2024

Soglašam, da se moj otrok_________________________________ iz ___________ razreda, vpiše k pouku zgodnjega poučevanja nemščine.                   DA    NE