V sredo, 28. 9. 2022, bodo imeli učenci drugih razredov 1. naravoslovni dan. Obiskali bodo Akvarij in terarij v mestnem parku. Učenci pridejo ta dan v šolo ob 8.15. Po malici se bodo ob 8.40 z avtobusom odpeljali do mestnega parka.  Po ogledu in aktivnostih v mestnem parku, se peš vrnejo v šolo, kjer bodo zaključili z naravoslovnimi vsebinami do 13.00.

Naravoslovni dan bo potekal v vsakem vremenu, zato prosim, da se otroci v primeru dežja ustrezno oblečejo in obujejo. V nahrbtniku imajo peresnico, lahko pa spravijo tudi majhen priboljšek, kot je frutabela in seveda “flaško” vode ali čaja. Vse ostale dejavnosti razširjenega programa (JV, RaP) bodo tega dne potekale po ustaljenem urniku.

Cena vstopnice je 3,20 €, cena prevoza pa cca. 1,3 €, kar boste poravnali s položnico oziroma plačilnim nalogom pri mesečnem obračunu prehrane  otrok.

V pričakovanju prijetnega naravoslovnega dne Vas prijazno pozdravljam.

Vodja naravoslovnega dne:

Mihelca Nedoh