Dragi starši in učenci nemščine!

Ker se razmere glede potovanj čez mejo izboljšujejo, smo začeli s pripravo na strokovno ekskurzijo nemščine v Gradec, namenjeno učencem od 3. – 5. razreda, predvideno za torek, 17.5.2022.

Po kosilu se bomo okoli 14.00 zapeljali do Gradca. Pogledali si bomo glavne znamenitosti mesta in se seznanili s starim mestnim jedrom. Prihod nazaj je načrtovan okrog 19.30.

Število mest je omejeno na 1 avtobus. Ko se zapolni število prostih mest na avtobusu, prijava ni več možna! Cena se oblikuje glede na število prijav (razpoložljiva mesta na avtobusu) in znaša v tem primeru 10€. V primeru, da je učenec na ekskurziji odsoten, se mu stroški prevoza ne povrnejo. Cena prevoza se namreč razdeli med vse prijavljene. Prosim, če podpisana soglasja vrnete vsi tisti, ki se ekskurzije zagotovo nameravate udeležiti, najkasneje do 22.4.22. Cena prevoza se bo poravnala preko šolske položnice. Prijavnice so otroci prejeli pri pouku.

MfG, Rosanda Cuder