ponedeljek21. 2. 2022, bomo izvedli športni dan (pohod in igre v gozdu, naravni poligon) za učence 1., 2., in 3. razredov. Naša želja, da bi dočakali sneg, se nam žal ni uresničila.
Učenci pridejo v šolo do 8.25.  Jutranje varstvo in razširjen program bosta potekala po urniku, ki ga izvajamo. Dan dejavnosti se bo za vse učence zaključil ob 13. uri. (Učenci bodo v tem času imeli tudi kosilo.)

Učenci naj imajo ta dan s seboj manjši nahrbtnik, v njem napitek –  priporočamo vodo ali čaj,  pelerino, oblečeni naj bodo v primerna, športna oblačila (priporočljiva so tudi rezervna oblačila) ter obuti v ustrezno športno obutev, ki je primerna za hojo in igre po gozdu.

Ob 9.15 se bomo odpravili na pohod v STRAŽUNSKI GOZD in na prvi postaji srčne poti pojedli malico, ki jo bodo učenci prejeli v šoli. Pohod bomo nadaljevali po celotni SRČNI POTI PRIJATELJSTVA.

Želimo si prijetno preživet športni dan.

V primeru dežja bo potekal pouk po ponedeljkovem urniku.

Nastalih stroškov zaradi športnega dne ni.

Vodja športnega dne:

Lea Zbičajnik, prof.