Pozdravljeni, Čufarji!

Počasi se bliža čas vstopa v novo šolsko leto. Delavci šole vas že nestrpno pričakujemo. Vabimo vas, da se nam zdravi, spočiti, nasmejani in z željo po novem znanju ter ob upoštevanju vseh higienskih ukrepov za preprečevanje širjenja virusa SARS-CoV-2 pridružite v sredo, 1. septembra 2021.

Učence od 2. do 9. razreda bodo pričakali razredniki in sorazredniki na šolskem igrišču ob 8.30. Nato se bodo odpravili v svoje matične učilnice, kjer bodo prejeli uvodne informacije za novo šolsko leto. Učenci morajo s seboj prinesti pisalo in copate. Prvi šolski dan se bo zaključil ob 9.45.

Sprejem učencev 1. razredov s starši se bo pričel ob 10.00 v veliki telovadnici.

Veselimo se ponovnega snidenja z vami, do takrat pa uživajte še zadnje dni počitnic!

Ravnateljica:

Eva Raušl, prof.