1. Športni dan – Dan slovenskega športa – Kros

V sredo, 23. 9. 2020,  bomo izvedli športni dan, kros  v Stražunskem gozdu in na šolskem igrišču za učence od 1. do 9 razreda.

Športni dan izvedemo v skladu z navodili za varovanje pred okužbo s COVID-19.

Upoštevamo vsa navodila NIJZ.

Navodila za učence

V sredo, 23. 9. 2020,  bomo izvedli športni dan, tek – kros za učence od 1. do 9. razreda v Stražunskem gozdu in na šolskem igrišču šole.

Učenci 1.VIO

8.25 – prihod v šolo; učenci  z razredniki dvignete malico po razporedu, sledi fotografiranje, nato sledi tek in športne igre na šolskem igrišču.

Učenci 4., 5., 6. razredov

8.30 – prihod v šolo; učenci  z razredniki dvignete malico po razporedu, sledi fotografiranje, nato odhod  v Stražunski gozd.

• 4.r – 8.30
  • 5.r – 8.35
  • 6.r – 8.40

Učenci 7., 8., 9. razredov

8.50 – prihod v šolo; učenci  z učitelji dvignete malico po razporedu, sledi fotografiranje, nato odhod v Stražunski gozd.

• 7.r –  9.00
  • 8.r – 9.05
  • 9.r –  9.10

Vsi učenci dobijo v šoli majice, ki jih podeljuje športna zveza Maribor.  Po prihodu v Stražunski gozd učenci pojedo malico, gredo na ogled proge, nato se ogrevajo vsak na svojem prostoru in pripravijo na start. Vsak učenec bo prijel tudi medaljo za opravljen tek.

Učenci naj imajo s seboj steklenico (bidon) za vodo, ki si jo bodo natočili v šoli.

Po vrnitvi v šolo bo kosilo in dejavnosti po urniku.

Vodji športnega dneva: Franja Protner (2.in 3:VIO), Živa Podbevšek (1.VIO)