V prejšnjem tednu smo na naši šoli v sklopu projekta Erasmus +  gostili tri vodstvene delavce iz malteške osnovne šole St. Paul’s Bay ter učitelje in učence iz OŠ Sv. Save iz Vrčina v Srbiji.

Vodstvene delavce iz Malte in gostujoče učitelje iz Srbije smo seznanili s slovenskim šolskim sistemom in načinom dela ter jim na hospitacijah naših učiteljev predstavili naše primere dobre prakse.

Učenci iz Srbije, ki so jih v svoje domove v času bivanja v Sloveniji prijazno sprejele družine naših učencev, pa so lahko izkusili kako poteka pouk na naši šoli in se skupaj s svojimi gostitelji udeležili bowlinga, slovenskega tradicionalnega zajtrka in šolskega plesa.

Vsi gostje pa so se v času svojega bivanja pri nas naužili tudi slovenskih lepot, saj smo jih popeljali na izlet na Bled, v Bohinj in v Ljubljano.

Vsi skupaj smo preživeli zelo prijeten teden, ki je prehitro minil.