Navodila za prijavo do učilnic ter napotke za delo so na tej povezavi.

Če imate težave z dostopom, to sporočite na e-pošto peter.bernad@cufar.si ali danijel.sic@cufar.si.
V pošti zapišite ime in priimek učenca ter razred.
Gesel ne pošiljajte po e-pošti.

Nastavitev android tablice ali telefona za delo z MS Office in MS Teams

Prilagojen urniki v času dela na daljavo

S klkom na razred se prikaže urnik.

6. a Jožica Špec

BIO-D.C.

ROM-D.Š.

Dejavnosti za šport

Draga učenka, dragi učenec, spoštovani starši!

Kljub temu, da je naš prostor za življenje in gibanje v trenutnih izrednih razmerah, otežen, je za dobro psiho-fizično počutje nujno vsakodnevno gibanje. V ta namen bomo zate vsak dan pripravili 3 različne aktivnosti, ki jih najdeš v datotekah spodaj. Priporočamo, ti, da vsak dan opraviš vsaj dve. Najbolj koristno pa bo, če jih opraviš v družbi staršev oz. bratov in sestric. Druženje s prijatelji je žal prepovedano. Lahko pa se pokličete in se pogovorite o tem, kako vam je vadba danes uspela.

OSTANITE ZDRAVI IN FIT.

Dejavnosti za prosti čas

Draga učenka, dragi učenec, spoštovani starši!
Verjetno imate v teh dneh kar dosti prostega časa. Da ne boste ves čas preživeli pred računalniki in televizijo, vam bomo v to skupino dodali nekaj idej za kakovostno preživljanje prostega časa. Zagotovo bo vsak našel nekaj zase. Da ne boste sami, pa k igri povabite starše, bratca, sestrico. Če vam bo kakšna dejavnost zelo všeč, jo lahko priporočite tudi svojim prijateljem. Izdelke, ki vam bodo zelo všeč, poslikate ali posnamete in pošljete svojim učiteljicam ali učiteljem razširjenega programa preko eAsistenta ali vložite v učilnice znotraj Temsa. Objavljali jih bomo na spletni strani.

VZEMITE SI ČAS ZA ZABAVO IN USTVARJALNOST.

Nazaj v šolo za učence 1. VIO

Dragi učenci, spoštovani starši.

V ponedeljek, 18. 5. se vračate v šolo učenci 1., 2. in 3. razreda. Čeprav bi si želeli, da v šolo pridete vsi naši učenci, je odločitev vlade trenutno takšna.
Kljub temu, da bodo v šoli veljali varnostni ukrepi za varovanje zdravja vseh nas, se bomo potrudili, da vam bo v šoli prijetno ter da se boste lahko učili na način, ki ste ga bili navajeni pred epidemijo. Pa še kaj novega si bomo izmislili 🙂 .
Veselimo se, da bo v šoli spet odmeval smeh otrok.

Ravnateljica Špela Drstvenšek

Obvestilo za starše učencev od 1. do 3. razreda v zvezi z vračanjem v šolo v ponedeljek, 18. 5. 2020

Spoštovani starši!

V ponedeljek, 18. 5. 2020, bo v skladu z odločitvami vlade znova pričel potekati pouk za učence od 1. do 3. razreda. Podajamo vam še nekaj obvestil v zvezi s potekom obveznega in razširjenega programa ter prihodom in odhodom iz šole.

1. Izjava staršev pred vstopom otroka v šolo ob sproščanju ukrepov za zajezitev širjenja COVID-19

Prosim, če v skladu z navodili prejšnjega obvestila v ponedeljek zjutraj prinesete (ali otrok, če pride v šolo sam) izpolnjeno Izjavo staršev pred vstopom otroka v šolo ob sproščanju ukrepov za zajezitev širjenja COVID-19. V kolikor izjave ne morete natisniti, jih bomo imeli pripravljene pred šolo, da jih boste lahko izpolnili na licu mesta. Izjavo boste oddali ob prihodu delavcu šole.

V kolikor izjave ne podpišete, otrok v skladu z navodili MIZŠ in NIJZ ne more obiskovati obveznega in razširjenega programa.

več…

Začasni urniki za 1. VIO v času izrednih razmer

Po premisleku in priporočilu MIZŠ-ja in ZRSŠ-ja smo urnike preoblikovali tako, da imajo učenci od 1. do 3. razreda na dan največ dva predmeta in čas za šport, ki ga priporočamo seveda vsak dan.

Urnike najdete v rubriki ”Na daljavo”

Vsi učitelji bodo prejšnji dan do 19.00 naložili v spletne učilnice Teams ali poslali po eAsistentu delo za naslednji dan. Naloge, če je le možno, opravite tisti dan, ko so na urniku in jih naložite v spletno učilnico v skladu z navodili učitelja. Do naslednje ure vam bo učitelj podal tudi povratno informacijo o opravljenem delu.

Npr. 1.A razred ponedeljek: V nedeljo zvečer bodo v Teams-u ali po elektronski pošti navodila za slovenščino in matematiko, ter šport (spletna stran). V ponedeljek, v času, ki si ga določite v svojem urniku opravite naloge po navodilu učitelja. Povratno informacijo učitelja dobite najkasneje do naslednje ure – matematiko do torka, slovenščino do srede.

Učitelji bodo v Teamsu  na voljo učencem in staršem vsak dan od 9.00 do 12.00.

Priporočamo, da ste tudi učenci v tem času pri računalniku in delate predmete, ki so v tistem času na urniku.

Navodila za aktivnosti pri športu najdete vsak dan na spletni strani in v spletni učilnici. To so predlogi, lahko si izmislite tudi kaj svojega. Priporočilo pa je dvakrat na dan 30 min (po možnosti 1x na svežem zraku). Ne pozabite, da v teh dneh veliko sedimo in je gibanje zato nujno potrebno za naše zdravje.

Če pa vam bo kljub vsemu še dolgčas J, najdete na šolski spletni strani veliko aktivnosti za zabavno preživljanje prostega časa. Pošljite nam kakšen svoj utrinek.