V četrtek, 26. 10. 2019, bodo imeli učenci drugih razredov 1. naravoslovni dan. Obiskali bomo akvarij in terarij v mestnem parku. Učenci pridejo ta dan v šolo ob 8.15. Po malici se bomo ob 8.30 peš odpravili do mesta in v mestni park.  Po ogledu in aktivnostih v mestnem parku, se peš vrnemo v šolo, kjer bomo zaključili z naravoslovnimi vsebinami do 13.00.

Naravoslovni dan bo potekal v vsakem vremenu, zato prosim, da se otroci v primeru dežja ustrezno oblečejo in obujejo. V nahrbtnik lahko spravijo tudi majhen priboljšek, kot je frutabela in seveda “flaško” vode ali čaja.

Vse ostale dejavnosti razširjenega programa bodo tega dne potekale po ustaljenem urniku. Cena vstopnice na učenca znaša 3,20€, ki bo obračunana na položnici.

Vodja naravoslovnega dne: Mihelca Nedoh, prof.