V petek, 6. 9. 2019, bomo imeli 1. športni dan. Športna zveza Maribor organizira na Trgu Leona Štuklja Ajdin otroški tek.

1. razredi

V šolo pridejo ob 8.00, z razredniki dvignejo malico in ob 8.15 gredo  pod vodstvom učiteljev peš na Trg Leona Štuklja in se priključijo skupinskemu ogrevanju pred samim začetkom.

8.15 – 8.45 zbiranje

8.40 – skupinsko ogrevanje

9.00 – prvi štart (deklice 1. razred) -à štarti si bodo sledili okvirno na 10 minut

PRVI VIO (vključno s četrtimi razredi) bo trajal približno do 10.40

10.30 -11.00 – kratek koncert z glasbenim gostom presenečenja

Učenci  od 5.  do 9. razreda

Pridejo v šolo ob 8.30, z razredniki dvignejo malico in ob 8.45 gredo pod vodstvom učiteljev najprej na  pohod do Treh Ribnikov in se ob 10.20  vrnejo  na Trg Leona Štuklja, kjer  bo koncert glasbenega gosta.

11.00 do predvidoma 12.45 ( teki 5. – 9. razred)

Nagrade prvo trem uvrščenim bodo podeljevali sproti, takoj po zaključku posamezne kategorije. Vsak otrok ki pride v cilj prejme kolajno.

Na prizorišču bodo otroci imeli na voljo športne poligone in animacijo.

Učenci naj bodo športno oblečeni ( pelerino v slučaju dežja).

Po vrnitvi v šolo bo kosilo in dejavnosti po urniku.

Prireditev bo v vsakem vremenu!

Vodja športnega dneva: Franja Protner