V sredo, 17. 10. 2018, bodo  učenci tretjih razredov skupaj s spremljevalnimi učitelji v okviru mednarodnega projekta »Graz trifft Marburg, Marburg trifft Graz« popeljali tretješolce OŠ Schönau Graz na učni sprehod po mestu Maribor.

Učenci pridejo ta dan v šolo kot običajno, do 8.25. Po malici se bodo z avtobusom odpeljali do mesta, kjer bodo pričakali učence iz Avstrije. Gostom iz Avstrije bodo predstavljene naravne in kulturne znamenitosti mesta.Po končanem ogledu se bodo ob 13.00 vrnili v šolo, kjer bodo imeli z gosti športne igre na šolskem igrišču. Po športnih igrah bodo med 14. in 15. uro imeli skupno kosilo.

Ogled mesta je v vsakem vremenu, zato naj bodo učenci primerno obuti in oblečeni.

Vse ostale dejavnosti (RAP) bodo po 15.00 uri potekale po ustaljenem urniku.

V pričakovanju prijetnega dne, Vas lepo pozdravljamo.

Vodja srečanja:

Sara Menard, prof.